Contact

Via Berlin
Podium Westerdok

Westerdok 746
1013 BV Amsterdam

Contactgegevens

Dagmar Slagmolen

Artistiek leider
dagmar@viaberlin.nl
06-52436930

Harm Witteveen

Zakelijk leider
zakelijk@viaberlin.nl
06-52094322

Rosa Arnold

Muzikaal leider
rosa@viaberlin.nl
06-42812756

Juliska Retra

Hoofd marketing & publiciteit
juliska@viaberlin.nl
06-20967587

Steffie van der Horst

Medewerker marketing & publiciteit
steffie@viaberlin.nl
06-14794294

Roosje Klompenhouwer

Productie leider
productie@viaberlin.nl
06-52663887

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte!